Prosta delovna mesta

Iščete ali želite menjati zaposlitev? Podjetje TEM Čatež d. o. o. vabi v svojo ekipo novega sodelavca/sodelavko za zasedbo delovnega mesta:

-INFORMATIK – junior (m/ž)

Prijave zbiramo do 31. 8. 2022 na e-naslovu zaposlitev@tem.si.

Veseli bomo vaše prijave.

INFORMATIK – junior (M/Ž)

Opis dela:

– Nameščanje in vzdrževanje delovnih postaj in operacijskih sistemov ter aplikacij na delovnih postajah,

– nameščanje, konfiguracija in vzdrževanje komunikacijske in periferne opreme,

– nameščanje, konfiguracija in vzdrževanje sistemske strojne in programske opreme,

– pomoč uporabnikom pri težavah z uporabo informacijske infrastrukture in programske opreme,

– sodelovanje pri implementaciji in integraciji zunanjih rešitev,

– skrb za interno tehnično dokumentacijo v skladu z interno IT-politiko.

Od kandidata/kandidatke pričakujemo:

– V. ali višja stopnja tehnične izobrazbe,

– vsaj dve leti delovnih izkušenj,

– ustno in pisno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku,

– dobro poznavanje MS orodij,

– obvladovanje komunikacijskih veščin, prijaznost, zanesljivost,

– fleksibilnost, natančnost, odgovornost, samoiniciativnost,

– pripravljenost za izobraževanje in spoznavanje novih tehnologij,

– zaželena so tudi ostala računalniška/tehnična znanja,

– vozniški izpit B-kategorije.

Ponujamo:

– Redno zaposlitev s šestmesečnim poskusnim delom,

– sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki,

– stimulativen sistem nagrajevanja,

– delo v dinamičnem okolju,

– strokovni razvoj (redno izobraževanje, certificiranje).